Akce a partnerství

HLEDÁTE PARTNERA PRO SVÉ AKCE, KONCERTY ?

12. březen 2024

DIVADLA, UMĚLCI, POLITICI, SPORTOVIŠTĚ, ORGANIZACE HLEDÁTE PARTNERA PRO VAŠE AKCE NEBO KONCERTY?

​Vytiskneme vám billboardy zcela zdarma nebo se slevou nejméně 100 Kč/ks, pokud přidáte naši grafiku nebo logo na váš billboard. V případě zájmu nám prosím pošlete poptávku (počet a umístění výlepu) a my vám sdělíme výši vaší slevy.

Nabídněte nám i zboží nebo vstupenky a my je využijeme pro nabídku akčního tisku billboardu

 

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
Nabídky  prosím zasílejte na e-mail: reklama@vmnexus.cz

TISK BILLBOARDU PARTNEREM koncertu věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Ve jménu Ivety (Iveta Bartošová), jehož jsme partnerem.

13. září 2022

Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény. Vzpomínkový koncert věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Dne 2. 10. 2022 se ve Velkém sále pražské Lucerny rozezní největší hity trojnásobné zlaté slavice. To vše za doprovodu Big Band Felixe Slováčka, Band Fredyho Bittnera a řady známých osobností české hudební scény. V tento velkolepý večer zazpívají: Ivana Bartošová, Šárka Vaňková, Eliška Bučková, Anna Slováčková, Anna Fialová, Karin Křížová, Adélka Hesová, Magda Malá, Pavlína Senic, Natálie Grossová, Kamila Nývltová, Elis Mráz, Leona Machálková, Jan Bendig, Felix Slováček ml., Bohuš Matuš, Martin France, Inflagranti, dětský pěvecký sbor Vrabčáci a další.

 

TISK BILLBOARDU ROZŠIŘUJE SVOJE PUSOBENÍ NA ČESKÉM TRHU V OBLASTI REKLAMY A VELKOFORMÁTOVÉM TISKU V PLZEŇSKÉM KRAJI.

18. prosinec 2020

TISK BILLBOARDU není jen o tisku Billboardů již 18 LET díky velkému zájmu o naše služby v Plzeňském kraji rozšiřujeme svoje služby o pobočku a výdejní místo Plzeň. 

Pod jednou střechou na vás čekají kompletní služby grafického, webového, foto a video studia včetně služeb produkce a marketingové komunikace. Postaráme se o vaše představy například při tvorbě loga, webových stránek, PPC a reklamních kampaní a dalších produktů. Tisk billboardu| je založena na profesionálním, a především individuálním přístupu, díky kterému dokážeme tvořit projekty na míru a uspokojit vaše konkrétní požadavky.

Získáte tak kvalitní prezentaci vaší značky a splnění cílů v podobě nejen úspěšnosti, ale i zisku. Tým našich zkušených specialistů působí na území celé České republiky a nyní i v Plzni , takže o naše profesionální služby nepřijde žádný klient.

VÍTĚZÍME DÍKY SERVISU - TISKBILLBOARDU OPĚT PARTNER TENISOVÉHO KLUBU SPARTA PRAHA

29. duben 2020

TK Sparta Praha je v systému Českého tenisového svazu Národním tenisovým centrem, ve kterém se připravují nejlepší tenisté České republiky – státní reprezentanti, od žákovských kategorií po světové hráče. 

Vedle závodního tenisu poskytuje klub zázemí pro přípravu dětí a mládeže, k dispozici jsou kurty pro rekreační hráče. Díky tomuto záběru si na Spartě mohou plnit své sportovní sny tenisté všech věkových i výkonnostních kategorií. Pro TK Sparta Praha je každý důležitý. 

V areálu TK Sparta se koná řada národních turnajů všech kategorií, mezinárodní ženský tenisový turnaj WTA a mužský challenger.

TISK BILLBOARDU PARTNEREM MOTOKROSOVÉHO SPORTU

29. duben 2020

TISK BILLBOARDU PARTNEREM NADĚJNÉHO TÝMU MOTOKROSOVÉHO SPORTU 69MX. 
KTERÝ SE PROHÁNÍ NA NEJVYŠŠÍCH SOUTĚŽÍ V ČR. DRŽÍME PALCE.

 

TISK BILLBOARDU PARTNEREM narozeninového koncertu Petra Spaleného v TOP Hotelu Praha

27. prosinec 2019

Legenda české hudební scény, PETR SPÁLENÝ, slaví 75 let!
Při této velkolepé příležitosti se dne 28.3.2020 v TOP HOTELU PRAHA bude konat narozeninový koncert Petra Spáleného s kapelou Apollo, kterým jsme hrdým partnerem. Večerem zazní největší hity, jako beze sporu jsou: Až mě andělé, Kdybych já byl kovářem, Obyčejný muž, Dítě štěstěny, Hráč, Trápím se trápím, 60. léta, Obyčejná žena, Když ji potkáš, Josefína, Plakalo bejby, To vadí, Lady, Dáma při těle a další....

Speciální host: MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ

TISKBILLBOARDU a 5 let realizace J&T Banka Prague Open

19. březen 2019

Těší nás, že po úspěšné spolupráci na turnajích WTA J&T Banka Prague Open v roce 2015 – 2018 nás opět Česká sportovní a.s. vyzvala k další spolupráci ve velkoformátovém tisku v pražské Stromovce kde se rozběhne znovu největší ženský tenisový turnaj v ČR: J&T Banka Prague Open 2019 a opět TISKBILLBOARDU partner turnaje.

Letošní ročník J&T Banka Prague Open na pražské Spartě bude v mnohém výjimečný. Rozlučku s českými diváky plánuje trojnásobná vítězka turnaje a deblová grandslamová vítězka Lucie Šafářová. Spolu s ní se na pražském turnaji představí i kamarádka a deblová partnerka Bethanie Matteková-Sandsová. Odhaleny byly také další české hvězdy, které budou v Praze startovat, v čele s bývalou světovou jedničkou Karolínou Plíškovou.

Nasazenou jedničkou Plíšková
Turnaj v Praze bude mít velmi silné startovní pole. Z elitní padesátky světa bude startovat hned 11 tenistek. Hlavní hvězdou bude bývalá světová jednička Karolína Plíšková. Vedle Plíškové se představí i další přední české hráčky, s výjimkou Kvitové. Startovat by měly Kateřina Siniaková, Markéta Vondroušová, Barbora Strýcová, či Kristýna Plíšková. 

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL PARTNEREM KAMENNÉ SCÉNY DIVADLA UNGELT

21. listopad 2018

TISK BILLBOARDU byl tradičně partner letní scény, ale po dohodě se stal partnerem zimní sezóny pro hry DEŠTIVÉ DNY, SKOŘÁPKA, ŽIVOT PODLE jONESOVÝCH a hlavně hry JAK ZABÍT KOMIKA.

Nová hra o které napsala televize Seznam : Život stand-up komika není jednoduchý. Existuje velmi tenká hranice mezi vtipností a trapností. A právě o tom je nové představení divadla Ungelt Jak zabít komika.

Na to, jak celý příběh dopadne, a jestli se dočkáme happy endu, si budete muset ještě chvíli počkat. Zkoušky jsou sotva
v půlce, diváci činohru uvidí od od 18. prosince. Pro herce bude představení náročné. Nejen kvůli velkému objemu textu, který se musí naučit. Ale i kvůli tomu, jak jsou prostory divadla Ungelt titěrné. Nikomu nic neodpustí. 

 

TISKBILLBOARDU započal práce na dokončení Prague the Style Outlets

16. říjen 2018

Nové outletové centrum u pražského letiště otevírá své dveře veřejnosti již letos na jaře. Kromě bezkonkurenčních cen a široké nabídky mezinárodních i tuzemských značek, nabídne také zajímavé pracovní příležitosti. Zájemci o práci v Prague The Style Outlets mají možnost dozvědět se víc na webu outletu.

Projekt realizuje druhý nejvýznamnější provozovatel outletových center v Evropě společnost NEINVER, která se specializuje na investice, vývoj a správu nemovitostí. V první fázi nabídne až 115 obchodních jednotek, ve kterých budou zastoupeny lokální i mezinárodní značky z oblasti módy, designu i pohostinství. Druhá fáze přinese ještě další rozšíření, a to až na 190 jednotek a celkově tak outlet vytvoří až 500 pracovních příležitostí.

V novém outletu najdou návštěvníci prémiové značky, výhodné ceny, nadstandardní služby a zajímavé interiéry inspirované historickou Prahou.

„Věřím, že právě interiér může být jednou z výhod pro budoucí zaměstnance centra. Protože, kdo by nechtěl pracovat v krásném prostředí, které připomíná historické centrum našeho hlavního města,“ dodává Lenka Kholová. Otevření centra bude také doprovázeno rozvinutím veřejných služeb, včetně dopravy.

Divadla, umělci, politici, organizace, hledáte partnera pro vaše akce nebo koncerty?

21. září 2018

Vytiskneme vám billboardy zcela zdarma nebo se slevou nejméně 100 Kč/ks, pokud přidáte naši grafiku nebo logo na váš billboard. V případě zájmu nám prosím pošlete poptávku (počet a umístění výlepu) a my vám sdělíme výši vaší slevy.

Nabídněte nám i zboží nebo vstupenky a my je využijeme pro nabídku akčního tisku billboardu.

J&T Banka Prague Open 2018 a opět TISKBILLBOARD partnerem turnaje

21. září 2018

Těší nás, že TK Sparta Praha po úspěšné spolupráci na turnajích WTA J&T Banka Prague Open v roce 2015 – 2017 nás opět vyzvala k další spolupráci ve velkoformátovém tisku v pražské Stromovce kde se rozběhne znovu největší ženský tenisový turnaj v ČR: J&T Banka Prague Open 2018 a opět TISKBILLBOARDU partner turnaje.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL TRADIČNĚ PARTNEREM LETNÍ SCÉNY DIVADLA UNGELT V ROCE 2018

21. září 2018

Rok utekl jako voda a my opět jsme partnerem Letní scény divadla Ungelt. O Letní scéně Divadla Ungelt pod otevřeným nebem Letní scéna Divadla Ungelt se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou.

TISK BILLBOARDU SE STAL PARTNEREM TK SPARTA PRAHA

21. září 2018

BÍLÝ SPORT A SPARTA PATŘÍ NEODMYSLITELNĚ K SOBĚ JIŽ DLOUHÁ DESETILETÍ, SPARTA JE TŘETÍM NEJSTARŠÍM KLUBEM V PRAZE A JEJÍ HISTORIE SE ZAČALA PSÁT V ROCE 1905.

TISKBILLBOARDU PARTNEREM NADAČNÍHO FONDU MODRÝ HROCH TISK BILLBOARDU PŘES NADAČNÍ FOND MODRÝ HROCH POMÁHÁ DĚTEM.

21. září 2018

Prioritním cílem nadačního fondu je kromě materiální pomoci v podobě nových přístrojů, lůžek a vybavení pro volný čas také rozšíření možnosti společné hospitalizace rodičů s dětmi.

TISKBILLBOARDU PARTNEREM LETNÍ SCÉNY 2017 – DIVADLA UNGELT

21. září 2018

TISKBILLBOARDU PARTNEREM LETNÍ SCÉNY 2017 – DIVADLA UNGELT Divadla Ungelt pod otevřeným nebem Letní scéna Divadla Ungelt se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou na Novém Světě.

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2017 A OPĚT TISKBILLBOARDU BUDE PARTNER TURNAJE.

21. září 2018

Těší nás, že TK Sparta Praha po úspěšné spolupráci na turnajích WTA J&T Banka Prague Open v roce 2015 a 2016 nás opět vyzvala k další spolupráci ve velkoformátovém tisku v pražské Stromovce kde se rozběhne znovu největší ženský tenisový turnaj.

IKEM SE ROZHODL SPOJIT TISKBILLBOARDU S HUDEBNÍ SKUPINOU SUPPORT LESBIENS NA KAMPANI PRO ČESKÝ REGISTR DÁRCŮ KRVETVORNÝCH BUNĚK.

21. září 2018

Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM se rozhodl spojit TISKBILLBOARDU s hudební skupinou SUPPORT LESBIENS . Světový den dárců kostní dřeně. Ten připadá každoročně na třetí zářijovou sobotu, letos tedy na 17. září. Zapojuje se do něj 100 organizací.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL TRADIČNĚ PARTNEREM LETNÍ SCÉNY DIVADLA UNGELT

21. září 2018

Rok utekl jako voda a my opět jsme partnerem Letní scény divadla Ungelt. Letní scéna Divadla Ungelt se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou na Novém Světě. Slavnostně byla otevřena 19. června 2005.

TISKBILLBOARDU OPĚT PARTNEREM WTA, PRAHA 2016

21. září 2018

Těší nás, že se naše reklamní studio zařadilo mezi světoznámé společnosti a že jsme se stali partnery největšího turnaje J&T Banka Prague Open.

TISKBILLBOARDU PŘEDÁVAL CENU V MALOSTRANSKÉ BESEDĚ

21. září 2018

Už tradičně se v Malostranské besedě sešli nejlepší hráči všech třinácti kategorií. Sál praskal ve švech, na pódiu jako každý rok byly připraveny zajímavé ceny, nechyběla naše oblíbená dvojice Zdeněk Vrba a Honza Kodr.

TISKBILLBOARDU PARTNEREM WTA, PRAHA 2015

21. září 2018

V současné době jsme uzavřeli dohodu se společností ČESKÁ SPORTOVNÍ a.s. partnerství a celkovou realizaci velkoformátového tisku na kurtech. Jedná se o zajištění tisku od umpiru až po šeky pro výherce.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL TRADIČNĚ PARTNEREM DALŠÍCH DIVADELNÍCH HER KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI A PAN HALPERN A PAN JOHNSON

21. září 2018

KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI Starý dům na samotě, neutuchající déšť a muž čekající na svého nenáviděného a těžce nemocného bratra. Umírající ale nečekaně přivádí novomanželku, která mu má pomoci vyštvat nevlastního příbuzného. Boj mezi dvěma nesmiřitelnými světy začíná.

TISKBILLBOARDU PARTNEREM KALENDÁŘE OSOBNOSTÍ 2016/2017

21. září 2018

TISKBILLBOARDU se stal partnerem projektu, který je určen na dva roky. Jedná se o umělecké dílo, které dokazuje um a kreativitu mladého umělce Petra Novotného. Nejedná se o obyčejný kalendář, jde o souhrn veškerého umění, jímž je například umění fotografie.

NEMYSLÍME POUZE NA SEBE

21. září 2018

Tradičně jsme byli přizváni k partnerství pro dobru myšlenku, a to s realizací tisku BB na benefiční koncert pro obecně prospěšnou společnost Dobromysl.Předchozí parádní koncert hudební skupiny Čechomor celkově navštívilo 300 posluchačů.

TISK BILLBOARDU JIŽ TRADIČNĚ SE STAL PARTNEREM BENEFIČNÍHO KONCERTU SKUPINY ČECHOMOR

21. září 2018

Tisk billboardu již tradičně se stal partnerem benefičního koncertu. Koncert hudební skupiny ČECHOMOR která proběhne 1. prosince 2014, v 18:00. Na akci bude pro každého návštěvníka k mání sklenka výborného vína.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL PARTNEREM DIVADELNÍ HRY „KURTIZÁNA“

21. září 2018

Dramatizace francouzského erotického románu Sidonie-Gabriely Colettové plná romantiky a vtipu o tom, jak důstojné, krásné a přitom bolestivé a strašné může být stárnutí ženy. Milostný příběh z počátku 20. století v hávu okouzlující a smyslně dekadentní epochy krásy.

TISK BILLBOARDU SE STAL HLAVNÍM PARTNEREM KAMPANĚ DO PRÁCE NA KOLE

21. září 2018

Tisk billboardu se stal hlavním partnerem kampaně Do práce na kole organizuje už počtvrté iniciativa Auto*Mat.

BILLBOARDOVÉ KAMPANĚ TEPFAKTOR U DÁLNIC A HLAVNÍCH SILNIČNÍCH TAHŮ

21. září 2018

Možná jste si všimli, billboardové kampaně TEPfaktor u dálnic a hlavních silničních tahů. Této kampaně jsme se stali partnery. V kampani TEPfaktor jste byli zváni na návštěvu areálu v Chotilsku.

NAŠE GRAFICKÉ STUDIO PARTNEREM FINÁLE DAVIS CUPU ČESKO – SRBSKO 2013.

21. září 2018

O salátovou mísu v polovině listopadu proti sobě nastoupily týmy Srbska a České republiky.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL PARTNEREM MUZIKÁLU „TOUHA JMÉNEM EINODIS“

21. září 2018

„Touha jménem Einodis“ je původní český komorní muzikál pro Martu Kubišovou a Anetu Langerovou. Příběh, inspirovaný nevšedním osudem baronky Sidonie Nádherné, poslední majitelky zámku Vrchotovy Janovice.

TISK BILLBOARDU PARTNEREM PŘEDVÁNOČNÍHO TURNÉ. „BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ”

21. září 2018

Společnost VM-NEXUS s.r.o. je partnerem předvánočního turné naší nejpopulárnější pěvecké hvězdy Lucie Bílé. V rámci turné proběhne koncert také ve Státní opeře Praha, kde se k Lucii Bílé a ke kapele Petra Maláska připojí orchestr.

NOVÁ KATEGORIE MÁ SVŮJ OKRUH I PARTNERA. JE JÍM SPOLEČNOST VM-NEXUS S.R.O., TISKBILLBOARDU.CZ

21. září 2018

V poledne odstartovala svůj turnaj i nová kategorie v rodině ATTour VM-NEXUS DOUBLE START TOUR, která je určena pro hráče se součtem ratingů max. 5. O tento turnaj byl velký zájem.

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL PARTNEREM ŠESTI VEČERŮ S MARTOU KUBIŠOVOU

21. září 2018

Marta Kubišová oslaví své 70. narozeniny, a to na Letní scéně DIVADLA UNGELT.Jedním z gratulantů bude Karel GOTT, večer s ním je ale beznadějně vyprodán. Dále Marta Kubišová své narozeniny oslaví také s Petrem JANDOU a Věrou ŠPINAROVOU.

JEN TO DOBRÉ A HLAVNĚ „DOBROU MYSL“

21. září 2018

Tisk billboardu se stal partnerem Vánočního setkání spojeného s první dobročinnou aukcí, kterou organizovala obecně prospěšná společnost Dobromysl o.p.s. Vánoční setkaní se uskutečnilo 7. prosince 2012 v sále České pojišťovny v Berouně.

WALLWRAP PRO OLGU

21. září 2018

TISK BILLBOARDU BYL POVĚŘEN V KRÁTKÉM TERMÍNU VYTISKNOUT A APLIKOVAT FÓLII WALLWRAP NA STĚNY V NEJNOVĚJŠÍM FITNESS CENTRU OLGY ŠÍPKOVÉ V PRAZE 8.

Fólie WallWrap:
Technologie pro nanesení jakékoliv grafiky i na velmi nerovné povrchy.

Napište nám

Na Vaše dotazy a náměty rádi odpovíme.

Kde nás najdete

Tiskárny jsou pro veřejnost nepřístupné, proto neuvádíme adresy.

Sídlo společnosti

VM NEXUS s.r.o.
Pravdova 837/II
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 606 693 737
E-mail: reklama@vmnexus.cz
E-mail: studio@vmnexus.cz

Ukázat na mapě

 

Výroba světelné reklamy

Jihlava

Ukázat na mapě

Výdejní místo

Tel.: +420 723 051 028
Výdej od 14.00—16.00 hod.

POBOČKA PRAHA
181 00 Praha 8

Ukázat na mapě


POBOČKA PLZEŇ

Ukázat na mapě