Akce a partnerství

HLEDÁTE PARTNERA PRO SVÉ AKCE, KONCERTY ?

12. březen 2024

DIVADLA, UMĚLCI, POLITICI, SPORTOVIŠTĚ, ORGANIZACE HLEDÁTE PARTNERA PRO VAŠE AKCE NEBO KONCERTY?

​Vytiskneme vám billboardy zcela zdarma nebo se slevou nejméně 100 Kč/ks, pokud přidáte naši grafiku nebo logo na váš billboard. V případě zájmu nám prosím pošlete poptávku (počet a umístění výlepu) a my vám sdělíme výši vaší slevy.

Nabídněte nám i zboží nebo vstupenky a my je využijeme pro nabídku akčního tisku billboardu

 

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
Nabídky  prosím zasílejte na e-mail: reklama@vmnexus.cz

TISK BILLBOARDU PARTNEREM koncertu věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Ve jménu Ivety (Iveta Bartošová), jehož jsme partnerem.

13. září 2022

Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény. Vzpomínkový koncert věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Dne 2. 10. 2022 se ve Velkém sále pražské Lucerny rozezní největší hity trojnásobné zlaté slavice. To vše za doprovodu Big Band Felixe Slováčka, Band Fredyho Bittnera a řady známých osobností české hudební scény. V tento velkolepý večer zazpívají: Ivana Bartošová, Šárka Vaňková, Eliška Bučková, Anna Slováčková, Anna Fialová, Karin Křížová, Adélka Hesová, Magda Malá, Pavlína Senic, Natálie Grossová, Kamila Nývltová, Elis Mráz, Leona Machálková, Jan Bendig, Felix Slováček ml., Bohuš Matuš, Martin France, Inflagranti, dětský pěvecký sbor Vrabčáci a další.

 

TISK BILLBOARDU ROZŠIŘUJE SVOJE PUSOBENÍ NA ČESKÉM TRHU V OBLASTI REKLAMY A VELKOFORMÁTOVÉM TISKU V PLZEŇSKÉM KRAJI.

18. prosinec 2020

TISK BILLBOARDU není jen o tisku Billboardů již 18 LET díky velkému zájmu o naše služby v Plzeňském kraji rozšiřujeme svoje služby o pobočku a výdejní místo Plzeň. 

Pod jednou střechou na vás čekají kompletní služby grafického, webového, foto a video studia včetně služeb produkce a marketingové komunikace. Postaráme se o vaše představy například při tvorbě loga, webových stránek, PPC a reklamních kampaní a dalších produktů. Tisk billboardu| je založena na profesionálním, a především individuálním přístupu, díky kterému dokážeme tvořit projekty na míru a uspokojit vaše konkrétní požadavky.

Získáte tak kvalitní prezentaci vaší značky a splnění cílů v podobě nejen úspěšnosti, ale i zisku. Tým našich zkušených specialistů působí na území celé České republiky a nyní i v Plzni , takže o naše profesionální služby nepřijde žádný klient.

VÍTĚZÍME DÍKY SERVISU - TISKBILLBOARDU OPĚT PARTNER TENISOVÉHO KLUBU SPARTA PRAHA

29. duben 2020

TK Sparta Praha je v systému Českého tenisového svazu Národním tenisovým centrem, ve kterém se připravují nejlepší tenisté České republiky – státní reprezentanti, od žákovských kategorií po světové hráče. 

Vedle závodního tenisu poskytuje klub zázemí pro přípravu dětí a mládeže, k dispozici jsou kurty pro rekreační hráče. Díky tomuto záběru si na Spartě mohou plnit své sportovní sny tenisté všech věkových i výkonnostních kategorií. Pro TK Sparta Praha je každý důležitý. 

V areálu TK Sparta se koná řada národních turnajů všech kategorií, mezinárodní ženský tenisový turnaj WTA a mužský challenger.

TISK BILLBOARDU PARTNEREM MOTOKROSOVÉHO SPORTU

29. duben 2020

TISK BILLBOARDU PARTNEREM NADĚJNÉHO TÝMU MOTOKROSOVÉHO SPORTU 69MX. 
KTERÝ SE PROHÁNÍ NA NEJVYŠŠÍCH SOUTĚŽÍ V ČR. DRŽÍME PALCE.

 

Načíst starší články

Napište nám

Na Vaše dotazy a náměty rádi odpovíme.

Kde nás najdete

Tiskárny jsou pro veřejnost nepřístupné, proto neuvádíme adresy.

Sídlo společnosti

VM NEXUS s.r.o.
Pravdova 837/II
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 606 693 737
E-mail: reklama@vmnexus.cz
E-mail: studio@vmnexus.cz

Ukázat na mapě

 

Výroba světelné reklamy

Jihlava

Ukázat na mapě

Výdejní místo

Tel.: +420 723 051 028
Výdej od 14.00—16.00 hod.

POBOČKA PRAHA
181 00 Praha 8

Ukázat na mapě


POBOČKA PLZEŇ

Ukázat na mapě