Akce a partnerství

TISK BILLBOARDU PARTNEREM koncertu věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Ve jménu Ivety (Iveta Bartošová), jehož jsme partnerem.

22. srpen 2019

Dne 29. dubna uplynulo pět let od úmrtí této trojnásobné zlaté slavice. Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény. Za doprovodu Band Fredyho Bittnera vystoupí známé osobnosti s nejznámějšími hity popové princezny, jako beze sporu jsou: Knoflíky lásky, Červenám, To je naše věc, Konto štěstí, Málo mě zná, Léto, Tři oříšky, Víš lásko, Tichá píseň, Hej pane diskžokej, Útoč láskou, Ve jménu lásky, Pomněnka, Vím, že jsi se mnou, Z pekla štěstí a další. V tento velkolepý večer zazpívají: Bára Basiková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Magda Malá, Leona Machálková, Petra Zámečníková, Daniel Hůlka, Stanislav Hložek, Michal Penk a další. Večerem provází oblíbený moderátor Vláďa Hron.

Dne 29. dubna uplynulo pět let od úmrtí této trojnásobné zlaté slavice. Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény.

Za doprovodu Band Fredyho Bittnera vystoupí známé osobnosti s nejznámějšími hity popové princezny, jako beze sporu jsou: Knoflíky lásky, Červenám, To je naše věc, Konto štěstí, Málo mě zná, Léto, Tři oříšky, Víš lásko, Tichá píseň, Hej pane diskžokej, Útoč láskou, Ve jménu lásky, Pomněnka, Vím, že jsi se mnou, Z pekla štěstí a další.

V tento velkolepý večer zazpívají: Bára Basiková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Magda Malá, Leona Machálková, Petra Zámečníková, Daniel Hůlka, Stanislav Hložek, Michal Penk a další. Večerem provází oblíbený moderátor Vláďa Hron.

 

TISKBILLBOARDU a 5 let realizace J&T Banka Prague Open

19. březen 2019

Těší nás, že po úspěšné spolupráci na turnajích WTA J&T Banka Prague Open v roce 2015 – 2018 nás opět Česká sportovní a.s. vyzvala k další spolupráci ve velkoformátovém tisku v pražské Stromovce kde se rozběhne znovu největší ženský tenisový turnaj v ČR: J&T Banka Prague Open 2019 a opět TISKBILLBOARDU partner turnaje.

Letošní ročník J&T Banka Prague Open na pražské Spartě bude v mnohém výjimečný. Rozlučku s českými diváky plánuje trojnásobná vítězka turnaje a deblová grandslamová vítězka Lucie Šafářová. Spolu s ní se na pražském turnaji představí i kamarádka a deblová partnerka Bethanie Matteková-Sandsová. Odhaleny byly také další české hvězdy, které budou v Praze startovat, v čele s bývalou světovou jedničkou Karolínou Plíškovou.

Nasazenou jedničkou Plíšková
Turnaj v Praze bude mít velmi silné startovní pole. Z elitní padesátky světa bude startovat hned 11 tenistek. Hlavní hvězdou bude bývalá světová jednička Karolína Plíšková. Vedle Plíškové se představí i další přední české hráčky, s výjimkou Kvitové. Startovat by měly Kateřina Siniaková, Markéta Vondroušová, Barbora Strýcová, či Kristýna Plíšková. 

TISKBILLBOARDU.CZ SE STAL PARTNEREM KAMENNÉ SCÉNY DIVADLA UNGELT

21. listopad 2018

TISK BILLBOARDU byl tradičně partner letní scény, ale po dohodě se stal partnerem zimní sezóny pro hry DEŠTIVÉ DNY, SKOŘÁPKA, ŽIVOT PODLE jONESOVÝCH a hlavně hry JAK ZABÍT KOMIKA.

Nová hra o které napsala televize Seznam : Život stand-up komika není jednoduchý. Existuje velmi tenká hranice mezi vtipností a trapností. A právě o tom je nové představení divadla Ungelt Jak zabít komika.

Na to, jak celý příběh dopadne, a jestli se dočkáme happy endu, si budete muset ještě chvíli počkat. Zkoušky jsou sotva
v půlce, diváci činohru uvidí od od 18. prosince. Pro herce bude představení náročné. Nejen kvůli velkému objemu textu, který se musí naučit. Ale i kvůli tomu, jak jsou prostory divadla Ungelt titěrné. Nikomu nic neodpustí. 

 

TISKBILLBOARDU započal práce na dokončení Prague the Style Outlets

16. říjen 2018

Nové outletové centrum u pražského letiště otevírá své dveře veřejnosti již letos na jaře. Kromě bezkonkurenčních cen a široké nabídky mezinárodních i tuzemských značek, nabídne také zajímavé pracovní příležitosti. Zájemci o práci v Prague The Style Outlets mají možnost dozvědět se víc na webu outletu.

Projekt realizuje druhý nejvýznamnější provozovatel outletových center v Evropě společnost NEINVER, která se specializuje na investice, vývoj a správu nemovitostí. V první fázi nabídne až 115 obchodních jednotek, ve kterých budou zastoupeny lokální i mezinárodní značky z oblasti módy, designu i pohostinství. Druhá fáze přinese ještě další rozšíření, a to až na 190 jednotek a celkově tak outlet vytvoří až 500 pracovních příležitostí.

V novém outletu najdou návštěvníci prémiové značky, výhodné ceny, nadstandardní služby a zajímavé interiéry inspirované historickou Prahou.

„Věřím, že právě interiér může být jednou z výhod pro budoucí zaměstnance centra. Protože, kdo by nechtěl pracovat v krásném prostředí, které připomíná historické centrum našeho hlavního města,“ dodává Lenka Kholová. Otevření centra bude také doprovázeno rozvinutím veřejných služeb, včetně dopravy.

Divadla, umělci, politici, organizace, hledáte partnera pro vaše akce nebo koncerty?

21. září 2018

Vytiskneme vám billboardy zcela zdarma nebo se slevou nejméně 100 Kč/ks, pokud přidáte naši grafiku nebo logo na váš billboard. V případě zájmu nám prosím pošlete poptávku (počet a umístění výlepu) a my vám sdělíme výši vaší slevy.

Nabídněte nám i zboží nebo vstupenky a my je využijeme pro nabídku akčního tisku billboardu.

Načíst starší články

Napište nám

Na Vaše dotazy a náměty rádi odpovíme.

Kde nás najdete

Tiskárny jsou pro veřejnost nepřístupné, proto neuvádíme adresy.

Sídlo společnosti

VM NEXUS s.r.o.
Pravdova 837/II
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 606 693 737
E-mail: reklama@vmnexus.cz
E-mail: studio@vmnexus.cz

Ukázat na mapě

Výdejní místo

Tel.: +420 723 051 028
Výdej od 14.00—16.00 hod.

POBOČKA PRAHA
181 00 Praha 8