Akce a partnerství

TISK BILLBOARDU ROZŠIŘUJE SVOJE PUSOBENÍ NA ČESKÉM TRHU V OBLASTI REKLAMY A VELKOFORMÁTOVÉM TISKU V PLZEŇSKÉM KRAJI.

18. prosinec 2020

TISK BILLBOARDU není jen o tisku Billboardů již 18 LET díky velkému zájmu o naše služby v Plzeňském kraji rozšiřujeme svoje služby o pobočku a výdejní místo Plzeň. 

Pod jednou střechou na vás čekají kompletní služby grafického, webového, foto a video studia včetně služeb produkce a marketingové komunikace. Postaráme se o vaše představy například při tvorbě loga, webových stránek, PPC a reklamních kampaní a dalších produktů. Tisk billboardu| je založena na profesionálním, a především individuálním přístupu, díky kterému dokážeme tvořit projekty na míru a uspokojit vaše konkrétní požadavky.

Získáte tak kvalitní prezentaci vaší značky a splnění cílů v podobě nejen úspěšnosti, ale i zisku. Tým našich zkušených specialistů působí na území celé České republiky a nyní i v Plzni , takže o naše profesionální služby nepřijde žádný klient.

VÍTĚZÍME DÍKY SERVISU - TISKBILLBOARDU OPĚT PARTNER TENISOVÉHO KLUBU SPARTA PRAHA

29. duben 2020

TK Sparta Praha je v systému Českého tenisového svazu Národním tenisovým centrem, ve kterém se připravují nejlepší tenisté České republiky – státní reprezentanti, od žákovských kategorií po světové hráče. 

Vedle závodního tenisu poskytuje klub zázemí pro přípravu dětí a mládeže, k dispozici jsou kurty pro rekreační hráče. Díky tomuto záběru si na Spartě mohou plnit své sportovní sny tenisté všech věkových i výkonnostních kategorií. Pro TK Sparta Praha je každý důležitý. 

V areálu TK Sparta se koná řada národních turnajů všech kategorií, mezinárodní ženský tenisový turnaj WTA a mužský challenger.

TISK BILLBOARDU PARTNEREM MOTOKROSOVÉHO SPORTU

29. duben 2020

TISK BILLBOARDU PARTNEREM NADĚJNÉHO TÝMU MOTOKROSOVÉHO SPORTU 69MX. 
KTERÝ SE PROHÁNÍ NA NEJVYŠŠÍCH SOUTĚŽÍ V ČR. DRŽÍME PALCE.

 

TISK BILLBOARDU PARTNEREM narozeninového koncertu Petra Spaleného v TOP Hotelu Praha

27. prosinec 2019

Legenda české hudební scény, PETR SPÁLENÝ, slaví 75 let!
Při této velkolepé příležitosti se dne 28.3.2020 v TOP HOTELU PRAHA bude konat narozeninový koncert Petra Spáleného s kapelou Apollo, kterým jsme hrdým partnerem. Večerem zazní největší hity, jako beze sporu jsou: Až mě andělé, Kdybych já byl kovářem, Obyčejný muž, Dítě štěstěny, Hráč, Trápím se trápím, 60. léta, Obyčejná žena, Když ji potkáš, Josefína, Plakalo bejby, To vadí, Lady, Dáma při těle a další....

Speciální host: MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ

TISK BILLBOARDU PARTNEREM koncertu věnovaný památce zpěvačky Ivety Bartošové. Ve jménu Ivety (Iveta Bartošová), jehož jsme partnerem.

22. srpen 2019

Dne 29. dubna uplynulo pět let od úmrtí této trojnásobné zlaté slavice. Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény. Za doprovodu Band Fredyho Bittnera vystoupí známé osobnosti s nejznámějšími hity popové princezny, jako beze sporu jsou: Knoflíky lásky, Červenám, To je naše věc, Konto štěstí, Málo mě zná, Léto, Tři oříšky, Víš lásko, Tichá píseň, Hej pane diskžokej, Útoč láskou, Ve jménu lásky, Pomněnka, Vím, že jsi se mnou, Z pekla štěstí a další. V tento velkolepý večer zazpívají: Bára Basiková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Magda Malá, Leona Machálková, Petra Zámečníková, Daniel Hůlka, Stanislav Hložek, Michal Penk a další. Večerem provází oblíbený moderátor Vláďa Hron.

Dne 29. dubna uplynulo pět let od úmrtí této trojnásobné zlaté slavice. Přijďte tedy zavzpomínat na fenomenální zpěvačku, která se neodmyslitelně vryla do srdcí napříč všech generací a zapsala do historie české hudební scény.

Za doprovodu Band Fredyho Bittnera vystoupí známé osobnosti s nejznámějšími hity popové princezny, jako beze sporu jsou: Knoflíky lásky, Červenám, To je naše věc, Konto štěstí, Málo mě zná, Léto, Tři oříšky, Víš lásko, Tichá píseň, Hej pane diskžokej, Útoč láskou, Ve jménu lásky, Pomněnka, Vím, že jsi se mnou, Z pekla štěstí a další.

V tento velkolepý večer zazpívají: Bára Basiková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Magda Malá, Leona Machálková, Petra Zámečníková, Daniel Hůlka, Stanislav Hložek, Michal Penk a další. Večerem provází oblíbený moderátor Vláďa Hron.

 

Načíst starší články

Napište nám

Na Vaše dotazy a náměty rádi odpovíme.

Kde nás najdete

Tiskárny jsou pro veřejnost nepřístupné, proto neuvádíme adresy.

Sídlo společnosti

VM NEXUS s.r.o.
Pravdova 837/II
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 606 693 737
E-mail: reklama@vmnexus.cz
E-mail: studio@vmnexus.cz

Ukázat na mapě

 

Výroba světelné reklamy

Jihlava

Ukázat na mapě

Výdejní místo

Tel.: +420 723 051 028
Výdej od 14.00—16.00 hod.

POBOČKA PRAHA
181 00 Praha 8

Ukázat na mapě


POBOČKA PLZEŇ

Ukázat na mapě