Kvalita tisku

Tisk billboardů – BBS papír 120 g

Blue Back Side Paper je papír používaný pro tisk plakátů určených k výlepu billboardových ploch. Zadní modrá strana překrývá podkladový motiv, aby neprosvítal a nerušil vytištěný motiv, protože plakáty se lepí jeden přes druhý. Billboardové plakáty tiskneme v nejproduktivnějším módu, na strojích dokážeme potisknout neuvěřitelných 480 m2 za hodinu. Důležité je, že použití solventních barev udržuje tisk i ve velmi příznivé ekonomické poloze. UV tiskovou technologii používáme na plakáty pro bližší pohledovou vzdálenost – vyšší rozlišení (tisk tapeta).

Tisk PVC bannerů

Pro tisk určený na dlouhodobé použití používáme lité bannery. Jedná se o nejčastěji používaný materiál pro banner. K dispozici je do šíře 500 centimetrů. Materiál má certifikace M2 a B1. Je vhodný jak pro aplikace do interiérů, na výstavní expozice, tak do exteriérů. Díky své nižší plošné hmotnosti a dobré pevnosti je vhodný také na velké spojované reklamní plochy.

Tisk provádíme na nejrychlejší a nejkvalitnější pětimetrové UV tiskárně na trhu. Rolová UV tiskárna navržená pro potisk široké škály velkoformátových médií, bannerů, vinylů a polyesterových fólií a tkanin. Šestibarevný tisk umožňuje dosahovat na všech materiálech brilantních barev a vysoké rozlišení 600 dpi zajistí i nevídanou ostrost všech motivů. Výjimečně vysoký tiskový výkon tiskárny dosahuje optimální kvality tisku s vysokou produktivitou, přičemž jsou splněny nejpřísnější ekologické požadavky.

Tisk na textilní materiál

Textilní materiál se 100% obsahem polyesteru se vyznačuje strukturou podobnou plátnu. Je ideální pro grafiku do závěsných systémů, pro POP displeje, na obložení stěn nebo pro grafiku na výstavy. K dispozici je v šířích 320 a 505 centimetrů. Materiál je vhodný i pro prosvětlené aplikace při tisku s vyšším nasycením. Má certifikát nehořlavosti B1.

Realizace zakázek

Napište nám

Na Vaše dotazy a náměty rádi odpovíme.

Kde nás najdete

Tiskárny jsou pro veřejnost nepřístupné, proto neuvádíme adresy.

Sídlo společnosti

VM NEXUS s.r.o.
Pravdova 837/II
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 606 693 737
E-mail: reklama@vmnexus.cz
E-mail: studio@vmnexus.cz

Ukázat na mapě

 

Výroba světelné reklamy

Jihlava

Ukázat na mapě

Výdejní místo

Tel.: +420 723 051 028
Výdej od 14.00—16.00 hod.

POBOČKA PRAHA
181 00 Praha 8

Ukázat na mapě


POBOČKA PLZEŇ

Ukázat na mapě